Головна » 2011 » Березень » 15 » На Полтавщині підвели підсумки місячника боротьби з алкоголізмом
20:12
На Полтавщині підвели підсумки місячника боротьби з алкоголізмом

ПРЕС – РЕЛІЗ


На Пирятинщині підвели підсумки місячника боротьби з алкоголізмом

15 березня в Березоворудському державному аграрному технікумі підводили підсумки соціальної кампанії «Місячник боротьби з алкоголізмом в молодіжному середовищі», який було оголошено в Полтавській області за ініціативи молодіжної громадської організації «Твій Світ».
У лютому – березні впроваджувались заходи з попередження юнацького алкоголізму, скеровані на збереження здоров’я підростаючого покоління. Останньою віхою місячника стали лекторій для студентів та семінар для викладачів технікуму.
Протягом цього часу провели і круглий стіл з проблем вживання та продажу алкоголю серед молоді, і своєрідні «відеолекторії» в навчальних закладах, випустили буклети. Особливу увагу приділили професійно - технічним навчальним закладам, коледжам, училищам. Профілактика сягнула таких районів, як Лубенський, Оржицький, Чорнухинський, Миргородський, Хорольський, Пирятинський.

Голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур говорить, що боротися з негативними проявами треба просвітницькою роботою, а от адміністративні методи, на його думку малоефективні: «Під просвітницькою роботою маю на увазі і відповідний правильний та модний образ поведінки, який повинен презентуватися у фільмах, інформаційних програмах, різноманітних ток-шоу. Сьогодні треба всіляко пропагувати цей образ повноцінного, освідченого, здорового громадянина, а вже потім думати про адміністративні та нормативні речі впливу на неадекватну поведінку».
До усіх видів заходів долучалися і волонтери і державні структури. Громадські активісти і надалі не припиняють роботи з попередження алкоголізму, тютюнокуріння, наркозалежності, адже прагнуть для молоді кращого майбутнього.
«Сподіваємося, що наша спільна праця не залишить байдужими ні дорослих: батьків, вчителів, посадовців, ні саму молодь, які долучатимуться до заходів, що пропагують здоровий спосіб життя», - наголосила директор Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Кабушка.
Раніше, в рамках соціального проекту «За здорове майбутнє», Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» ініціювала проведення місячника боротьби з алкоголізмом, яка була підтримана і реалізована на обласному рівні.

Категорія: Міські новини | Переглядів: 491 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0