Головна » 2010 » Липень » 9 » В Лубнах стартувала інформаційна кампанія на підтримку громадської активності молоді.
16:58
В Лубнах стартувала інформаційна кампанія на підтримку громадської активності молоді.

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» запускає соціальну інформаційну кампанію, направлену на розвиток громадської активності молоді. Як повідомив голова громадської організації Олександр Чепур кампанія проходить у рамках проекту «Будуємо майбутнє разом» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США. Вона створена, щоб привернути увагу громадян до проблем, що виникають у молодіжному середовищі та підвищення рівня громадської активності молоді.
Мета кампанії спонукати молодь активніше долучатися до вирішення проблем територіальної громади. Також вона стосується і посилення ролі організацій громадського сектору в Полтавській області.
В середу 30 червня у рамках інформаційної кампанії, яка проходить під загальним слоганом: «Твій захист. Твоя підтримка. Твій світ.», у Лубнах було розміщено рекламні постери. Слідом соціальна реклама буде розміщена у таких районних центрах, як м. Хорол та Пирятин.
Крім того, зараз створюються буклети та інформаційний бюлетень, які розкажуть про ті практичні кроки, що їх можуть зробити молоді люди для того, щоб долучитися до волонтерських ініціатив. Провести презентацію інформаційних матеріалів заплановано у середині липня. Водночас, триває робота над створенням роликів, які транслюватимуть місцеві канали наприкінці місяця.
Нагадаємо, в травні в Лубнах був відкритий ресурсний центр інформаційної підтримки молоді, як перший крок проекту «Будуємо майбутнє разом».

фото

Контактна особа для представників ЗМІ:
Олександр Чепур, Полтавська обласна молодіжна громадська організація
«Твій Світ». Керівник відділу зв’язків з громадськістю тел. моб. 8 093 579 16 93
tviisvit@gmail.com

2 стор. + 1 фото: «В Лубнах стартувала інформаційна кампанія на підтримку громадської активності молоді.»

Категорія: Новини в Україні | Переглядів: 309 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1